Masáže a relaxace Brno - Eva Slavíková


Co je Reiki

Terapii Reiki využívám při každé masáži. Urychluje proces léčby a klienti se po ní cítí velice příjemně a uvolněně.

REI – znamená vesmír
KI – znamená životní energii

Je to tedy životodárná vesmírná energie.

Reiki je účinný systém přírodního léčení, starý již několik tisíc let. Byl znovu objeven Mikao Usuim v polovině 19. století. Reiki má pouze pozitivní účinky, nemůže nikomu a ničemu ublížit a působí vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba. Touto energií můžeme léčit lidi, zvířata, rostliny, kameny, vše, co je kolem nás, i planetu Zemi.

Energie má schopnost pronikat všemi předměty a materiály, i prostorem.

Schopnosti k používání Reiki jsou získávány zasvěcením – aktivizováním Mistrem Reiki. Zasvěcený žák se tak stává kanálem Reiki energie, která proudí přes korunní čakru do srdeční čakry a přes ruce do čaker dlaní a pak do pacienta a všude tam, kde terapeut ruce přiloží. Ošetření energií Reiki se dá velmi dobře kombinovat s lékařskou léčbou a terapií. Pomocí Reiki je možno zneutralizovat případné negativní účinky léků, energeticky nabíjet nápoje a jídlo, nabíjet minerály, či ošetřovat rostliny.

Reiki podporuje tělesný, duševní a duchovní vývoj, zmírňuje, ale i odstraňuje bolesti, obnovuje duševní rovnováhu, podporuje rozpouštění bloků a stresů, posiluje imunitu a spouští samoléčebný proces. Pomáhá odbourávat závislosti a negativní postoje atd. Pomocí Reiki je možno pozitivně působit i do minulosti či budoucnosti. Reiki se dostane do každé části těla, regeneruje buňky, revitalizuje celý organismus. Terapeut se neoslabuje, protože při léčení jím stále protéká energie, takže se zároveň léčí a dobíjí.

Zpět na předchozí stránku

Nabízené služby

Kontakty

Eva Slavíková
Lerchova 290/2
602 00 Brno - Stránice

Objednejte se na:
+420 608 514 020
info@masaze-relaxuj.cz

Otevírací doba:
Pondělí až pátek
od 8:00 do 19:00

Návštěvu je třeba domluvit předem.

Hlavní menu: