Masáže a relaxace Brno - Eva Slavíková


Masáže

Aurikuloterapie

Akupunkturu ucha můžeme považovat za léčbu zásahem do tzv. vnitřního lékaře, tedy do systému, který sám v určitých mezích koriguje chyby v chodu organismu. Tento vnitřní lékař může rezignovat při trvalém stresu, po velkých traumatech – fyzických i psychických. Tedy teprve tento samoupravující systém nestačí, musí nastoupit lékař. Aurikuloterapie umožňuje zasahovat do informačního systému, který za normálního stavu udržuje správný chod organismu.

Zobrazit podrobnosti

Manuální lymfatická masáž

Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému a také informačního systému člověka. Je to vlastně jediný systém, jenž uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které jednak vznikají při funkci organismu, jednak do něj vnikají z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami. Protože je tento systém hlavním faktorem obranyschopnosti organismu, má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby.

Zobrazit podrobnosti

Horké lávové kameny

O blahodárném účinku kamenů ze ztuhlé lávy věděli už před 5000 lety staří Číňané a Mayové. K povzbuzujícím masážím celého těla a k léčebným rituálům používali vyhlazené čedičové oblázky z mořských hlubin prosycené solí a mořskými minerály. Ty totiž v kombinaci s horkem dokáží v těle neskutečně probudit energii.

Zobrazit podrobnosti

Klasická masáž

Klasická relaxační masáž uvolňuje svalové skupiny, pomáhá předcházet bolestem, pocitům únavy a stresu, napomáhá lepšímu průtoku krve, posílit organismus, který byl zanedbáván nedostatkem pohybové činnosti (málo pružná kůže, ochablé a zkrácené svalstvo, správné držení těla, omezený rozsah kloubů). Nastolí příjemný pocit pohody a celkového uvolnění.

Zobrazit podrobnosti

Tradiční thajská masáž

Teoretický základ thajské masáže spočívá v konceptu energetických linií SEN (analogických k energetickým kanálům NADI v Indii a čínským MERIDIÁNŮM) vedoucích v těle životní energii PRANA. Během procedury je masáží akupresurních bodů, ležících na deseti hlavních energetických liniích, stimulován plynulý tok energií v těle.

Zobrazit podrobnosti

Lymfoven - kompresní lymfatická masáž

Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetin a vytváření tlakové vlny, která podpoří jak lymfatický, tak i žilní systém. Přístroj Lymfoven je určen na vyhlazení celulity, vypnutí podkožního vaziva, odstranění pocitu těžkých nohou u pracovníků, kteří mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci Vašeho organizmu.

Zobrazit podrobnosti

Královská čtyřruká masáž

Královská disciplína mezi masážemi, která vychází z principu indické ajurvédy. Tato synchronní, rytmická masáž prováděná dvěma terapeutkami na levé a pravé polovině těla současně, využívá pomalých masážních hmatů a vede k hluboké relaxaci a celkové regeneraci těla. Během ní dochází k uvolnění všech svalů a také k aktivaci energetických drah.

Zobrazit podrobnosti

Reiki

Reiki je účinný systém přírodního léčení, starý již několik tisíc let. Byl znovu objeven Mikao Usuim v polovině 19. století. Reiki má pouze pozitivní účinky, nemůže nikomu a ničemu ublížit a působí vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba. Touto energií můžeme léčit lidi, zvířata, rostliny, kameny, vše, co je kolem nás, i planetu Zemi.

Zobrazit podrobnosti

Zábaly

Jedná se o kosmetickou metodu, která se využívá při tvarování postavy. Na tento zábal se používají speciální krémy a oleje s obsahem aktivních látek (skořice, zázvor, šalvěj a jiné), které podporují krevní oběh a zlepšují buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku). Při této proceduře je potřeba zvýšit příjem tekutin, aby se tělo mohlo rychleji zbavovat odpadních látek.

Zobrazit podrobnosti

Nabízené služby

Kontakty

Eva Slavíková
Štefánikova 119/50
612 00 Brno - Královo Pole

Objednejte se na:
+420 608 514 020
info@masaze-relaxuj.cz

Otevírací doba:
Pondělí až pátek
od 8:00 do 19:00

Návštěvu je třeba domluvit předem.

Hlavní menu: